EXTERNÍ SPRÁVA SÍTĚ, OUTSOURCING IT, WEBDESIGN

Využijte našich kvalitních služeb v oblasti informačních technologií, poskytovaných na základě znalostí a zkušeností získaných v uplynulých 12 letech v oblasti správy, údržby a rozvoje počítačových sítí, serverů a informačních sytémů.

Outsourcing IT - externí správa sítě je jedním z nástrojů, který Vám umožní snížit náklady na správu vaší počítačové sítě a spolu s nasazením moderních technologií i každoroční náklady na technické vybavení.

Pokud vás zajímá více ohledně naší nabídky správy počítačových sítí, počítačů, serverů a software najdete další informace na následujícím odkazu správa sítě a outsourcing IT.

Rovněž nabízíme analýzu vašich reklamních potřeb a na jejím základě pak návrh internetové prezentace včetně výroby www stránek a dalších služeb s tím spojených.

Podrobnější popis a nabídka služeb z oblasti webdesignu a reklamy je na stránce webdesign a reklama.

Působíme převážně v lokalitě Brno a jižní Morava, ale v případě potřeby Vám rádi vyjdeme vstříc i v oblastech ČR.

OUTSOURCING IT

Potřebujete snížit náklady za správu vaší počítačové sítě ? Právě pro vás poskytujeme externí správu sítí nebo kompletní outsourcing IT. Služby poskytujeme v oblasti - Brno a okolí. Pokud Vás zajímá naše nabídka služeb IT zvolte odkaz outsourcing IT. Pokud máte zájem přímo o kalkulaci ceny správy sítě - kontaktujte nás zde.

EXTERNÍ SPRÁVA SÍTĚ

Nejste spokojeni se současným stavem správy vaší počítačové sítě a počítačů, řešíte neustále tytéž problémy - ztrácíte tím nejen svůj čas, ale i čas svých zaměstnanců a tím i peníze - ozvěte se nám a my pro vás navrhneme řešení.

VÝROBA WWW PREZENTACE

Vyrobíme pro Vás prezentaci na internetu na klíč. Zašlete nám vaše představy a my vás budeme obratem kontaktovat s našimi návrhy řešení realizace.

SERVERY FUJITSU-SIEMENS

fujitsu-siemens servery primergy econel PRIMERGY Econel 200 S2 nabízí finančně nenáročné serverové řešení založené až na dvou Intel® Xeon® procesorech. Tento server dokáže růst s vašimi potřebami. Zároveň vám nabízí již ve standardní konfiguraci ochranu dat operační paměti ECC a integrovaný řadič RAID 1 (zrcadlení) na základní desce.

GRAFICKÉ A REKLAMNÍ SLUŽBY

Součástí naší nabídky jsou i grafické a reklamní práce včetně návrhů a jejich realizace.